WSPARCIE W ZAKRESIE PROGRAMU ERASMUS+

Wieloletnie doświadczenie

Od ponad 8 lat Erasplus+ współpracuje z uniwersytetami we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Holandii i Norwegii w ramach programu Erasmus+, ułatwiając studentom rozwinięcie umiejętności zawodowych za granicą. 

Profesjonalne porady dotyczące Programu Erasmus+

Jeśli Państwa instytucja nie uczestniczyła jeszcze w programie Erasmus+ zapewnimy konsultacje, które pomogą Państwu dołączyć do tej europejskiej inicjatywy. Polecamy też zapoznać się z opracowanym przez nas Przewodnikiem po Programie Erasmus+.

WSPÓŁPRACA Z UNIWERSYTETAMI

Wiemy, że wszelkie procedury administracyjne oraz właściwy kontakt z firmami międzynarodowymi mogą sprawić wiele trudności i zmniejszyć motywację do wyjazdu zagranicznego. W Erasplus+ możemy zapewnić wsparcie Państwa studentom w organizacji wyjazdu na praktyki do zagranicznego przedsiębiorstwa czy instytucji i uczynić ten proces tak prostym, jak to tylko możliwe. Uczelnia nie ponosi żadnych kosztów z tytułu współpracy. 

Z naszej strony możemy zaoferować pełną organizację wyjazdu – dostarczenie studentowi kompletnej oferty praktyk w wybranej branży, załatwienie wszelkich formalności z odpowiednim pracodawcą we właściwym terminie, zakwaterowania, a nawet kursu językowego. Staramy się uczynić ten proces tak prostym, jak to tylko możliwe, student musi jedynie aplikować i przedstawić nam swoje oczekiwania, a my zajmiemy się całą resztą. 

a man working on the project

Zależy nam na ułatwianiu polskim studentom rozwinięcia umiejętności zawodowych za granicą, dlatego liczymy na pomoc z Państwa strony w rozpowszechnieniu informacji możliwościach jakie oferuje naszej firmy poprzez:

Opublikowanie oferty Erasplus+ w ramach podejmowanych przez biuro karier lub biuro ds. współpracy zagranicznej działań mających na celu pomoc studentom w znalezieniu praktyki w ramach programu Erasmus+

Wysłanie do studentów wiadomości e-mail ze szczegółami naszej działalności

Publikowanie oferty naszej firmy na swoich kanałach w mediach społecznościowych

Dla państwa jest to szansa na zwiększenie poziomu umiędzynarodowienia uczelni i awans w ogólnokrajowych rankingachmożliwość podniesienia jakości kształcenia i zdobycia unikatowych kompetencji, szansa na zwiększenie skuteczności badań oraz rozpoznawalności polskiego dorobku naukowego w Europie.

PROCES KROK PO KROKU

2018
Krok 1. Prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy

W ciągu 24 godzin od otrzymania wypełnionej aplikacji nasz zespół skontaktuje się z Państwem, aby wyjaśnić szczegóły współpracy i ustalić ewentualny termin rozmowy informacyjnej.

2018
Krok 2. Ustalenie warunków współpracy

W trakcie rozmowy informacyjnej (telefonicznej lub Skype) lub poprzez wymianę wiadomości e-mail ustalimy szczegóły współpracy dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

2018
Krok 3. Przygotowanie materiałów promocyjnych

Gdy tylko ustalimy warunki współpracy wyślemy odpowiednie materiały (ulotki, Informator), które mogą Państwo udostępnić studentom, aby pokazać im jakie mają możliwości i zachęcić ich do wyjazdów zagranicznych.

2018
Krok 4. Współpraca

Po zaakceptowaniu warunków partnerstwa przez obie strony rozpoczniemy odpowiednie działania.

NASI PARTNERZY

EnglishGermanSpainItalyFrenchTurkey